ОСКАРЖЕННЯ ППР: НОВІ ПРАВИЛА СПЛАТИ СУДОВОГО ЗБОРУ ~ U-Tax Blog

понеділок, 11 листопада 2013 р.

ОСКАРЖЕННЯ ППР: НОВІ ПРАВИЛА СПЛАТИ СУДОВОГО ЗБОРУ

Вкотре було змінено правила сплати судового збору у справах про оскарження податкових повідомлень рішень. Відповідний закон про внесення змін до Закону про судовий збір набув чинності 23 жовтня 2013 року. 
*- розмір мінімальної заробітної плати, виходячи з якого розраховується судовий збір при поданні позову у 2013 році, – 1 147 грн. 


Як бачимо, розміри судового збору зросли приблизно удвічі, але у більшості випадків платити на етапі подання позову треба буде принаймні на половину менше.


Принагідно, необхідно зазначити, що нещодавно також зазнав змін порядок оформлення платіжних доручень щодо сплати судового збору. Згідно з листом від 16.08.2013 № 12-4618/13 Державною судовою адміністрацією України було скасовано необхідність нанесення на таких платіжних дорученнях написів «Зараховано в дохід бюджету ____ грн. (дата)», які повинні були скріплюватися першим і другим підписами посадових осіб та круглою печаткою банку. 


Таким чином, станом на сьогоднішній день даний напис на платіжних дорученнях про сплату судового збору робити вже не обов’язково. 


Фото з
http://indiastamp.blogspot.com

Немає коментарів:

Дописати коментар